Bizimle İletişime Geçin

Güncel

15 Temmuz için 100 keçi kurban ettiler

Sanatçı İbrahim Tatlıses’in 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeni ile bağışladığı 100 keçi, Adıyaman’ın Kahta ilçesinde dualarla kurban edildi.

Kahta’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeni ile Türkiye Gençlik Vakfı (TUGVA), tarafından Doluca köyünde anma etkinliği düzenlendi. Etkinliğe Kahta Kaymakamı Saadettin Doğan, İlçe Müftüsü Rıfat Çevik, TÜGVA İl Başkanı İdris Toprak ve çok sayıda vatandaş katıldı. Etkinlikte konuşan İdris Toprak, “15 Temmuz’un 4’üncü yıl dönümü münasebetiyle ülkemizdeki bela ve musibetlerin ümmetin üstündeki musibetlerin defi için sponsorumuz İbrahim Tatlıses’in katkılarıyla 100 kurban kesimi gerçekleştiriyoruz. Bu kurbanlarımız inşallah akan Müslüman kanlarının kesilmesine vesile olsun. Ülkemiz için barış ve refaha birlikteliğimize vesile olmasını diliyoruz. Katkılarından dolayı herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından sanatçı İbrahim Tatlıses’in bağışladığı 100 keçi yetim, yoksul ve şehit ailelerine dağıtılmak üzere kesildi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel

Bursa’daki festivalde ’güzellik yarışması’ düzenlendi

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Erken başlayan kar yağışı en çok onları etkiledi

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Ağılda çıkan yangında koyun ve kuzular telef oldu

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar