Bizimle İletişime Geçin

Güncel

Amcası, köpeğini vuran çobanın isyanı…

Aydın’ın Karacasu ilçesinde çoban köpeği tüfekle vurularak öldürülen İbrahim Ekiz, 27 yıldır husumetli olduğu amcası M.A.E’den şikayetçi oldu.

İddiaya göre olay, 13 Haziran Cumartesi günü Karacasu’ya bağlı Ataköy Mahallesi yaylalık alanda meydana geldi. Yaşanan üzücü olayda İbrahim Ekiz’e ait çoban köpeği tüfekle vurularak öldürüldü. Köpeğin sahibi Ekiz, olay yerine jandarma ekiplerini çağrırken, olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında olayı gerçekleştirdiğini iddia ettiği M.A.E’den şikayetçi oldu. M.A.E’nin kendi köpeklerine zarar verdiği için İbrahim Ekiz’in köpeğini öldürdüğü öne sürüldü.

“BU VİCDANSIZLIĞI NASIL YAPTILAR”
Konuyu anlatan Ekiz, “Cumartesi günü evimden 500 metre uzaklıkta hayvanlarımı otlatmaktaydım. Köpeğim biraz uzaktaydı. Bir tüfek sesi geldi. Baktığımda gördüm köpeğimin orada atılmış. Korkutmak için attıklarını düşündüm. Gidip baktığımda vurulduğunu gördüm. Başından ve göğsünden vurulmuştu. Jandarmayı aradım. Şikayetçi oldu. Bu vicdansızlığı nasıl yaptılar bilmiyorum. Benim için bir köpek değil bir arkadaştı. Çok üzgünüm. Yapanların cezalandırılmasını istiyorum” dedi. Öte yandan jandarmanın M.A.E’nin tüfeğine el koyduğu öğrenildi. (Sesgazetesi)

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel

Hayvan otlatma kavgasında kan aktı

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Üreticiye icra şoku!

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Sürüsüne TIR çarpan yetiştiricinin bayramı zehir oldu

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar