Bizimle İletişime Geçin

Destekler

Anaç koyun keçi destekleri ne zaman ödenecek?

Yetiştiriciler, 2020 Anaç Koyun Keçi Desteklemelerinin ne zaman ödeneceğini merakla beklerken, ödeme tarihinden hala bir haber yok. Geçtiğimiz son 2 yılda da 30 Mart tarihinde ödenmeye başlayan destekleme ödemeleri için bu yıl Mayıs ayının sonuna gelinmesine rağmen Tarım ve Orman Bakanlığı henüz bir ödeme tarihi açıklamadı. Yetiştiriciler ödemeleri ne zaman alacaklarını merakla bekliyor.

LİSTELER BAKANLIKLARDA
İl Tarım Müdürlükleri, 22 Mart tarihinde desteğe uygun hayvan sayılarının bulunduğu listeleri Tarım ve Orman Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdürlüğüne iletti ancak Hayvancılık Genel Müdürlüğü tarafından herhangi bir ödeme takvimi paylaşılmadı. Tarım Orman Bakanlığı kulislerinde ödemelerin Mayıs ayı sonunda yapılacağı konuşuluyordu ancak Mayıs’ın son günlerine gelinmesine rağmen henüz bir açıklama yapılmadı.

SÜRÜ BÜYÜTME DESTEĞİ NE ZAMAN ÖDENECEK?
Anaç Koyun Keçi Desteklemeleri ardından ödenen sürü büyütme desteği ödemeleri ile ilgili de Bakanlık tarafından herhangi bir açıklama henüz yapılmadı. Yetiştiriciler, merakla ödeme tarihinin açıklanmasını bekliyor.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Destekler

Koyunları ölen yetiştiriciye destek gecikmedi

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Destekler

İzmir’in umut sürüsü gün geçtikçe çoğalıyor…

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Destekler

‘Yapamazsın’ diyenlere inat çiftlik kurdu

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar