Bizimle İletişime Geçin

Güncel

Annesi ölen kuzuya öyle bir şey yaptı ki…

Annesi ölen kuzunun başka bir koyun tarafından kabul edilmesi için sıra dışı bir yönteme başvuruldu. Ölen kuzudan kestiği deri parçasını, annesi ölen kuzunun üzerine bağlayan ve o anları kayda alıp sosyal medyada paylaşan sürü sahibi, ilk başta tepki çekse de sonradan olanları görenler tarafından takdir edildi.

Annesi ölen bir kuzuyu başka bir koyunun kabullenmesi bir hayli zordur. Hayvancılıkla uğraşanlar annesi ölen kuzunun başka koyunlar tarafından kabul edilmesi için kendilerince türlü yöntemler geliştiriyor. Bu yöntemlerden biri de kuzunun kokusunun değiştirilmesi… Sosyal medyada paylaşılan bir videoda bunun örneklerinden biri gösterildi.

BAĞ KURMAK İÇİN SIRA DIŞI YÖNTEM
Yavrusu ölen koyun ile annesi ölen kuzu arasında bağ kurmak isteyen sürü sahibi, ölen kuzudan kestiği deri parçasını annesi ölen kuzunun üzerine bağladı. Bununla da yetinmeyen sürü sahibi, yavrusu ölen koyunu yere yatırıp kabullenmesini istedikleri kuzuyu üzerine sürttü.

ÖNCE TEPKİ, SONRA TAKDİR TOPLADI
Sosyal medyada büyük yankı uyandıran video ilk başta tepki çekti. Ancak yapılan işlemin ardından yavrusu ölen koyunun kuzuyu sahiplendiğini görenler, sürü sahibine teşekkür etti. (Haberler)

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel

Küçükbaş kurbanlıkların bulunduğu kamyonet devrildi

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Afgan çobanı öldürlere ağırlaştırılmış müebbet

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Kahreden traktör kazası!

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar