Bizimle İletişime Geçin

Güncel

Bakan Pakdemirli’ye “En Cahil Bakan” diploması!

Polatlılı çiftçi bir video çekerek, tarımda yılın ödüllerini dağıttı. 2021 yılının çiftçi için çok kötü geçtiğini dile getiren çiftçi Nihat Babaözü, ‘kepek ekin’ önerisinden dolayı Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye yılın en cahil Bakanı diplomasını vereceğini belirtti.

Polatlılı çiftçi Nihat Babaözü, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli başta olmak üzere Tarım Kredi Kooperatiflerinin hukuksuz Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal, Türkşeker Genel Müdürü Mücahit Alkan ve TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar’ı istifaya davet ederek, tarımda 2021 yılının ödüllerini dağıttı.

Polatlılı çiftçi Nihat Babaözü, çektiği video ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Tarım Kredi Kooperatiflerinin hukuksuz Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal, Türkşeker Genel Müdürü Mücahit Alkan ve TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar’ın 2021 yılı performanslarını değerlendirdi.

KEPEK EKİN ÖNERİSİNDEN DOLAYI YILIN EN CAHİL BAKANI DİPLOMASI!
Bakan Pakdemirli’ye kepek ekin önerisinden dolayı yılın en cahil Bakanı diploması vereceğini belirten Babaözü, Fahrettin Poyraz’a ise ‘sahte genel müdür’ diploması hazırladığını söyledi. TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal’a, ‘çiftçi düşmanı’ diplomasını layık gördüğünü dile getiren Babaözü, Türkşeker Genel Müdürü Mücahit Alkan’a ise ‘yılın müflisi’ diploması vereceğini kaydetti. Babaözü, TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar’a ise ‘çiftçinin sırtından beslenen’ kişi diplomasını uygun gördüğünü söyledi. (TARIMDANHABER)

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel

UKON, haftalık et fiyatlarını açıkladı(30 Haziran 2022)

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Ayı ve çoban birbirini öldürdü!

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Kurbanda KKKA’ya dikkat!

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar