Bizimle İletişime Geçin

Güncel

Başkan Çelik: “Vakit, ‘BİRLİK’ olma vaktidir”

Koyun Keçi Dünyası Genel Yayın Yönetmeni Pakize Melek Bulut’a gündemi değerlendiren Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı Nihat Çelik, “Pandemide herkes gibi yetiştiricimiz de zor bir süreç geçiriyor ama biz birlik olarak bu süreçte de desteğimizi asla eksik etmedik” dedi.

Geçtiğimiz günlerde “Yılın Hizmet Adamı” ödülü alan Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı Nihat Çelik, Koyun Keçi Dünyası Genel Yayın Yönetmeni Pakize Melek Bulut’u makamında ağırladı. Koyun Keçi Dünyası için gündem ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Çelik, devam eden bu salgın günlerinde birlikler olarak yetiştiriciye destek olmayı sürdürdüklerini vurguladı.

HER ZAMAN HER DURUMDA
Pandemi döneminin her meslek grubu gibi yetiştiriciler için de zorlu bir sınav olduğunu ve bu süreçte gerek Türkiye Merkez Birliği olarak gerek il birlikleri olarak vatandaşın yanında olduklarını anlatan Başkan Çelik, “Tüm dünyayı ve ülkemizi etkileyen pandemi sürecinde birliklerimizi bir gün bile kapatmadık. Yetiştiricilerimizin her türlü talep ve ihtiyaçlarında bu süreçte de yanında olmaya çabaladık. Yetiştiricilerimizin taleplerini Tarım ve Orman Bakanlığımıza ilettik ve çalışmalarımızın sonucunda destekler arttı. Yetiştiricilerimizin her zaman arkasında olacağız. Vakit, birlik olma vaktidir” dedi.

Başkan Çelik’e “Yılın Hizmet Adamı” ödülü

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel

“Küçükbaş Tarım OSB kurmamız lazım”

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Çobanlar arası silahlı kavga!

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

“Piyasada et ve süt sıkıntısı olacak!”

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar