Başkanlardan Ankara’ya Çıkarma

Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, Ankara’da ziyaretine gelen misafirlerini makamında ağırladı.
Kırklareli Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bülent Orol, Edirne Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Şenol Günday, Yönetim Kurulu Üyeleri Arif Hikmet Akbay ve Can SÖökmener, Tekirdağ Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Başkanı Cemalettin Toluca TBMM’de Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette Kırklareli’nin tarım ve hayvancılığına yönelik yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar ele alındı.
Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsaolmaz açıklamasında: “Kırklareli Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Sn. Bülent Oral, Edirne Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Sn. Şenol Günday, Yönetim Kurulu Üyeleri Sn. Arif Hikmet Akbay ve Can Sökmener, Tekirdağ Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Başkanı Sn. Cemalettin Toluca TBMM’de ziyaretimizdeydi. Başkanlarımızla küçükbaş yetiştiriciliğine ve sorunlarına ilişkin görüşmelerde bulunduk. Sorunların çözümü için elimizden geleni yapacağız” dedi. (Sinirkent)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir