Bizimle İletişime Geçin

Güncel

Bir çoban daha ceset buldu…

İstanbul Başakşehir’de ormanlık alanda koyunlarını otlatan bir çoban Zeynep Beydağ isimli genç kızın cansız bedenini ağaçta asılı buldu. Olay yerindeki incelemede Beydağ’a ait olduğu düşünülen bir not fark edildi.

İstanbul’da yaşayan 22 yaşındaki Zeynep Beydağ, Başakşehir’deki ormanlık alanda ağaca asılı halde bulundu. Polis, cansız bedeni bir çoban tarafından fark edilen genç kadının ölüm sebebini araştırıyor

KOYUNLARI OTLATMAYA ÇIKMIŞTI
16 Mart tarihinde İstanbul Başakşehir’de yaşanan olayda, işe gitmek için evden çıkan Zeynep Beydağ ormanlık alanda koyunlarını otlatan bir çoban tarafından ağaçta asılı olarak bulundu. Koşarak olay yerine gelen çoban, 22 yaşındaki Zeynep Beydağ’ın cansız bedeniyle karşılaştı. Durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, Beydağ’ın cansız bedenini Adli Tıp Kurumu’na kaldırdı. Olay yerindeki incelemede Beydağ’a ait olduğu düşünülen bir not bulundu.

O notta “Ben bu yük ile yasayamam. Her şey için özür diliyorum.” yazıyordu. Bölgedeki güvenlik kameralarını incelemeye alan polis, şimdi 22 yaşındaki Zeynep Beydağ’ı ölüm nedenini araştırıyor. (Posta)

Güncel

Hayvan pazarlarında “hareketlilik” azalıyor

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

UKON, haftalık et fiyatlarını açıkladı(24 Kasım 2022)

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Kayalıklarda mahsur kalan keçiyi AFAD kurtardı

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar