Bizimle İletişime Geçin

Birlikler

Çanakkale Birlik, “Çiğ Süt Sorunu”nun peşini bırakmıyor

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çanakkale İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği’ni ziyaret etti.

Ziyarette çiğ süt fiyatlarında yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili durumu aktaran Birlik Başkanı Doç. Dr. Ferhan Savran, Vekil İskenderoğlu’na üreticinin yaşadığı sorunları, rapor halinde sundu. Vekil İskenderoğlu, sektörde süregelen ve kendisine iletilen sorunlara çözüm üretebilmek için Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli ile görüştüğünü ve elinden geleni yapacaklarını söyledi.

Vekil İskenderoğlu’nun ardından AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas ve İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder de Çanakkale İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği’ne ziyarette bulundu.
Çanakkale’de yürütülen Islah Projeleri ve Gökçeada Kuzusu coğrafi işaret çalışmaları hakkında istişarelerde bulunulan toplantıda, yine üreticilerin çiğ süt fiyatlarında yaşadığı sıkıntıların çözümüne yönelik talepler, yaşanan sorunlara yönelik tedbirler konuşuldu. Başkanlardan destek sözü geldi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Birlikler

Kurban’da vatandaş küçükbaş tercih etti

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Birlikler

Başkan Kılınç: “Kurban satışlarında artış var ama…”

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Birlikler

Damızlık koç deposu hayvan dağıtımına hazır

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar