Bizimle İletişime Geçin

Güncel

Çobanlar yangında mahsur kaldı!

Alanya Gündoğmuş’taki yangında iki çobanın mahsur kaldığı bildirildi.

Gündoğmuş’taki yangında çobanlar da mahsur kaldı. Videoda yer alan konuşmada, hayvanlarını bırakmak istemeyen çobanların tahliye taleplerini kabul etmediklerini anlaşılıyor.

Gündoğmuş’dan önce Güzelbağ’da yangın çıkmıştı. Ancak Gündoğmuş’taki yangın Orman Bakanlığının listesinde yer almıyor.

“Yardım için bile olsa Güzelbağ’a gelmeyin lütfen”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Güzelbağ’da can ve mal kaybı yaşanmaması için bölgeyi boşaltmaya çalıştıklarını belirterek, “Güzelbağ’da insan yardımıyla yapılabilecek bir mücadele yoktur. Lütfen yardım amacıyla da olsa Güzelbağ’a gelmeyin.” dedi.

Yücel, gazetecilere yaptığı açıklamada, yangının Güzelbağ Mahallesi’nde rüzgarın da etkisiyle artarak devam ettiğini söyledi.

Tüm kurum ve belediye ekiplerinin bölgede bulunduğunu belirten Yücel, 3 uçak, 5 helikopter ve 50’nin üzerinde büyük itfaiye araçlarıyla yangına müdahale edildiğini bildirdi.

Yücel, “Güzelbağda can ve mal kaybı yaşanmaması için bölgenin boşaltılması için mücadele ediyoruz. Güzelbağ’da insan yardımıyla yapılabilecek bir mücadele yoktur. Lütfen yardım amacıyla da olsa Güzelbağ’a gelmeyin. Yardım edecek araç ve ekipler için hem bölgeyi hem de trafiği rahatlatalım” diye konuştu. (ABCGazetesi)

Güncel

17 yıllık sır dolu çoban cinayeti aydınlatıldı!

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Yangın ahıra sıçradı

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

“Et fiyatları aşırı yükselecek”

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar