Bizimle İletişime Geçin

Güncel

En iyi çoban köpeği Ordu’da seçilecek

Ordu’nun doğal güzellikleriyle göz dolduran Mesudiye Keyfalan ve Gölköy Uluvahta Yaylaları Kar Festivallerine ev sahipliği yapacak. 5 Şubat Cumartesi Mesudiye Keyfalan, 6 Şubat Pazar günü ise Gölköy Uluvahta Yaylaları’nda Ordu Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri tarafından düzenlenecek festivallerde birbirinden renkli etkinlikler yer alacak.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in “3 ay değil 12 ay Ordu” sloganıyla Ordu’da dört mevsim dolu dolu geçiyor. Yaz aylarında turistlerin ilgi odağı olan Ordu yaylaları kış aylalarında da Ordu Büyükşehir Belediyesinin öncülüğünde düzenlenen festivallerle ilgiyi üstüne çekiyor.

KATILIMCILARI RENKLİ ETKİNLİKLER BEKLİYOR
Ordu Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda 5 Şubat Cumartesi günü Mesudiye ilçesine bağlı Keyfalan Yaylasında, 6 Şubat Pazar günü ise Gölköy Uluvahta Yaylasında kar festivali düzenleyecek. Gerçekleştirilecek festivallerde meşale gösterisi, bayrak yürüyüşü, kent orkestrası ve yöre sanatçılarının konseri, köy seyirlik oyunu, amatör kızak yarışları gibi renkli etkinliklerin yanı sıra yöresel ürün ikramları yer alacak. Kar festivalinde ayrıca en güzel çoban köpeği yarışmaları da düzenlenecek.
Cumartesi günü Mesudiye Keyfalan Yaylasında, Pazar günü ise Gölköy Uluvahta Yaylasında gerçekleştirilecek kar festivali saat 10.30’da start alacak. (Ordugazete)

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel

UKON, haftalık et fiyatlarını açıkladı(19 Mayıs 2022)

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Çoban keşfetti, herkes oraya koştu!

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Küçükbaşlar selde telef oldu!

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar