Bizimle İletişime Geçin

İLANLAR

Erzurum Et ve Süt Kurumu, lise mezunu kamu personeli alacak

İŞKUR yayınladığı ilanda Et ve Süt Kurumuna lise mezun kamu personeli alımı yapılacağı bulunuyor. Başvuruları başlayan ilana son başvuru olarak 25 Eylül 2020 olarak açıklanmıştır.
Başvuru yapacaklar 00005691155 iş ilan numarası ile yapılacak. Başvuru şartlarını okuyarak ilana başvuru yapacaklar verilen ilan numarası ile birlikte internet ortamından veya İş Kurumu Müdürlüğü aracılığı ile yapabilirler. Erzurum Et Kombinası Müdürlüğü bu alımı gerçekleştiriyor.

Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmez.

İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınır. İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde İŞKUR birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvuru yapılır.

Tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek, bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Kura sonuçları, sınav yeri ve saati, sınava gelmeden önce istenilecek evraklar ve sınav sonuçları Kurumun internet adresinde ilan edilecektir. Sınav sözlü/uygulamalı şekilde olacaktır.

Eski Hükümlü/TMY statüde 1 (bir) kişi 4857 sayılı İş Kanununa tabi olarak istihdam edilecektir. İşyeri ve istihdam adresi: Ilıca Mah. E – 80 Karayolu Bulvarı No:87 Aziziye/ERZURUM, Telefon: (0442) 235 11 47′ dir. (Isılanlarıkariyer)

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLANLAR

250 baş reforme morkaraman koyun açık artırma ile satılacak

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

İLANLAR

Keçi Kulesi tekrar ihaleye çıkarılıyor

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

İLANLAR

Et ve Süt Kurumu işçi alacak

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar