Et ve Süt Kurumu, Personel Alacak

Et ve Süt Kurumu İŞKUR aracılığıyla kurayla personel alımı yapıyor! İşte İŞKUR personel alımı başvuru şartları…
Türkiye İş Kurumu aracılığı ile Et ve Süt Kurumu personel alımı yapıyor. En az lise mezunu olan adaylar içerisinden kura yöntemi ile personel alınacak. . İlana başvurular İŞKUR resmi internet adresi üzerinden İş İlan No (00005289248) ile yapılacaktır. İŞKUR kayıt işlemlerinizi internet üzerinden yapmak istiyorsanız “iskur.gov.tr” adresindeki “İnternet Şubesi” ekranını kullanarak, güncel kaydınızı oluşturabilirsiniz. Türkiye’nin her yerindeki yeni iş ilanlarının bulunduğu ve iş arayanlar ile işçi arayanları bir araya getiren kurum görevi gören İŞKUR’a kayıt işlemlerini internetten yapabilir.
İŞKUR günün personel alımı ilanlarını yayımladı. Yayımlanan ilanlara göre Et ve Süt Kurumu bünyesindeki personel ihtiyacını gidermek üzere Et Kombinası fabrikasında görevlendirecek lise mezunu personel alımı yapacak. Alımlar eski hükümlü ve TMY kapsamında olan adayları kapsayacak. Peki ilanın detayları nedir? Kimler başvuru yapabilir? Et ve Süt Kurumu ilanı İŞKUR üzerinde yayımlanmış olup başvuru süreci ilanın yayımlanması ile birlikte başlamıştır. Bu kapsamda adaylar başvurularını en geç 5 gün içerisinde 09 Aralık 2019 tariihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İşte İŞKUR personel alımı başvuru şartları.
İŞKUR İLANIN DETAYLARI:
Alım Yapacak Kurum: Et ve Süt Kurumu Erzurum Et Kombinası Müdürlüğü
Çalışma Şekli: Daimi / Tam Zamanlı
İşveren Statüsü: Kamu
Pozisyon: Soğuk Hava Depo İşçisi
Bu kapsamda Et ve Süt Kurumu 1 kişilik boş kadro ile lise mezunu veya denhi okul mezunu olan adaylar içerisinden işçi alımı gerçekleştirecek. (Takvim)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir