Bizimle İletişime Geçin

Birlikler

Gaziantep’te birliğin ürün satış noktaları çoğalıyor

Gaziantep İli Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Şahinbey Belediyesinin katkıları ile ürün satış şube sayısını 6’ya çıkardı.

Konu ile ilgili bilgi veren Birlik Başkanı Osman TÜRKMAN yapmış olduğu açıklamada ‘Üreticilerden ve üyelerimizden aldığımız sütü Birliğimize ait süt işleme tesisinde işleyerek üretmiş olduğumuz doğal, sağlıklı süt ve süt ürünlerini aracısız uygun fiyata tüketiciye ulaştırmak istiyoruz. Bunun için kendi satış noktalarımızı açmaya devam ediyoruz. Birliğimize ait bir adet ürün satış noktamız vardı, Şahinbey Belediyemiz 2021 yılında bir şube tahsis etmesiyle ürün satış noktamız 2’ye çıkmıştı. 2022 yılı nisan ayı içerisinde ise yine Şahinbey Belediyemiz Birliğimizin üretmiş olduğu ürünlerimizin satışı için 4 adet satış noktası yaparak Birliğimize tahsis etti. Yeni şubeler ile ürün satış nokta sayımız 6’ya çıktı. Birlik olarak şubelerin iç donanım ve otomasyon sistemlerini tamamladık. Birliğimiz tarafından işletilen bu noktalar aracılığıyla ürünlerimizi tüketiciye ulaştırıyoruz.

Tüketiciler satış noktalarımızdan süt, yoğurt, Antep peyniri, beyaz peynir, lor, çökelek, dil peyniri, örgü peyniri, tulum peyniri, doğal bal çeşitleri, gezen tavuk yumurtası, doğal pul biber, sumak ekşisi, nar ekşisi, keçi sütünden dondurma vb. doğal ve sağlıklı ürünleri uygun fiyata aracısız ilk elden alabilirler. Bizim yoğurtlarımız taş gibi olmaz, sulanır, dolapta dahi 4-5 gün içinde ekşimeye başlar çünkü hiçbir katkı maddesi içermez, tereyağımız, peynirlerimiz bekleme süresi sonunda küflenmeye başlar çünkü herhangi bir koruyucu içermez.

Hedefimiz 2024 yılına kadar şube sayımızı en az 15’e çıkarmaktır. Ürün satış noktalarını yaparak üreticiye destek, tüketiciye de sağlıklı ürünlerin ilk elden ulaşmasını sağlayan Şahinbey Belediyemize, Şahinbey Belediye Başkanımız sn. Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ederim. Tüketiciler ürünlerimizi aşağıda adresleri yazılı 6 şubemizden alabilirler’ dedi.

ŞUBE 1 MERKEZ: Fatih mahallesi Fevzi Çakmak Blv. Özmimar apt altı no:143 Şehitkamil Tlf: 0539 853 6116
ŞUBE 2 ÇARŞI: Savcılı mah. Özdemir cad. (Mehmet Rüştü Uzel Meslek lisesi köşesi) Şahinbey
ŞUBE 3 KARATAŞ MERKEZ: Karataş mah. 428 nolu cad. Karataş Uzay Çatılı Pazaryeri karşısı Şahinbey
ŞUBE 4 BARBAROS CAMİ: Karataş mah. 103418 nolu sok. Barbaros Ersaatçi Camii Önü Şahinbey
ŞUBE 5 AKKENT: 134012 nolu cad. Akkent Camii Cıvarı Tramvay Yolu yanI Şahinbey
ŞUBE 6 HOŞGÖR: Cumhuriyet mah. Samlı Hacı Ökkeş cad. Çocuk Polisi Merkezi Karşısı Şahinbey .(Gaziantepgunes)

Birlikler

Merkez Birliği’nden depremzedeler için yardım kampanyası

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Birlikler

Çanakkale Birlik’ten yem desteği

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Birlikler

Türkman’dan “kayyum” açıklaması

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar