Bizimle İletişime Geçin

Güncel

Gübre fiyatlarına bir haftada ikinci zam!

Gübre fiyatlarına arka arkaya zam gelmeye devam ederken, Tarım Kredi Kooperatifleri, dolar kurunda pek bir değişiklik olmamasına rağmen bir hafta içinde gübre fiyatlarına ikinci bir zam daha yaptı.

Gübre fiyatlarına gelen zamların arkası kesilmezken, Tarım Kredi Kooperatifleri üre gübresine bir hafta içinde ikinci bir zam daha yaptı. Tarım Kredi Kooperatiflerinde 30 Kasım’da 10800 TL/Ton’dan satılan üre gübresi, bir hafta içinde yapılan iki zamla birlikte 14800 TL/Ton’a çıktı.

DOLAR KURU PEK DEĞİŞMEDİ AMA ÜRE GÜBREYE TONDA 950 TL YENİ BİR ZAM YAPILDI

Tarım Kredi Kooperatifleri 1 Aralık’ta üre gübresine tonda 3 bin lira birden zam yaparak 10800 TL/Ton’dan 13800 TL/Ton’a çıkarırken, bir hafta aradan sonra dün üre gübresine tonda 950 TL yeni bir zam daha yaptı. Son bir hafta içinde dolar kurunda pek bir değişiklik olmadan 13.5 TL seviyesinde bulunurken, üre gübresine tonda 950 TL yeni bir zam daha yapılması şaşkınlıkla karşılandı.

Çiftçi kuruluşu Tarım Kredi Kooperatifleri, yaptığı yeni zamla birlikte üre gübresinin taban fiyatı 13300 TL/Ton’dan 14100 TL/Ton’a, tavan fiyatı ise 13884 TL/Ton’dan 14832 TL/Ton’a çıkarıldı. (Tarımdanhaber)

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel

Küçükbaş kurbanlıkların bulunduğu kamyonet devrildi

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Afgan çobanı öldürlere ağırlaştırılmış müebbet

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Kahreden traktör kazası!

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar