Bizimle İletişime Geçin

Güncel

Halk Et Kemer’de satışa başladı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in yerelden ve kırsaldan kalkınma hedefiyle hayata geçirdiği Halk Et Satış mobil TIR’ı, Kemer’de satışlarına başladı.

Kemer Uygulama Oteli önünde satışa başlayan Halk Et satış mobil TIR’ının açılışına Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Vekili Ferhan Fidan, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, meclis üyeleri Hasan Ali Acar ve Mustafa Bilici, Antalya Büyükşehir Belediye meclis üyesi ve ANET Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Kocagöz, CHP Kemer İlçe Teşkilatı Başkanı Hüsnü Ünal ve vatandaşlar katıldı.

Her pazartesi 10.00- 17.00 saatleri arasında Uygulama Oteli önünde satış yapacak olan mobil TIR’da, vatandaşın kaliteli, ucuz ve sağlıklı et tüketmesini sağlamak amaçlanıyor. Vatandaşlara ekonomik, sağlıklı, güvenilir ve kaliteli et alabilme imkanı sunan halk et satış mobil TIR’ına Kemerliler yoğun ilgi gösterdi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi ve ANET Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Kocagöz, bugün itibariyle Kemer’de halk et satışlarına başladıklarını söyledi. Mobil TIR’ın, normal Halk Et satış mağazalarından hiçbir farkı olmadığını belirten Kocagöz, Antalya’nın bütün ilçelerine halk et satış mağazalarını açacaklarını kaydetti. Kocagöz, pandemi nedeniyle her yere hizmet gitmesi amacıyla mobil TIR uygulamasını başlattıklarını anlatarak, “Bu Türkiye’de bir ilktir. Türkiye’de ilk mobil TIR et satış mağazamızı gerçekleştirdik. İlk mağazamızı Kepez’de açmıştık. Daha sonra Manavgat, Serik ve Alanya’da açtık” dedi.

Açılan dört mağazayı bugüne kadar 150 bin vatandaşın ziyaret ettiğine dikkat çeken Kocagöz, “Bugüne kadar 350 ton et tüketilmiş. Bu bizi memnun etmiştir. Halkımızın bu teveccühü bu hizmeti her yere götürmemiz gerektiğini gösteriyor. Kemer halkımıza hayırlı olsun. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in de selamlarını iletiyorum” diye konuştu.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu da Covid-19 hastalığını atlatan Muhittin Böcek’e geçmiş olsun dileklerini iletti. Halka yönelik bir hizmet yaptığı için Böcek’e teşekkür eden Başkan Topaloğlu, “Burası dar gelirli ailelerin alışveriş edebileceği bir yer. Normal bir kasap reyonundan hiçbir farkı yok. Etler gayet kaliteli. Burayı kasapla karşılaştırmamak lazım. Büyükşehir Belediyesi burada kar amacı gütmüyor. Bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kemer’e hayırlı olsun” diye konuştu.

Açılışa katılanlar daha sonra halk et satış mobil TIR’ını gezdi. (Hürriyet)

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel

Katliam gibi traktör kazası! 4 ölü, 18 yaralı…

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Bakan Pakdemirli’den “Çiftçiler Günü” Mesajı

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Bakanın hediye ettiği koyunları iki katına çıkardı

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar