Bizimle İletişime Geçin

Güncel

İŞKUR’dan aldığı hibelerle küçükbaş yetiştirecek

Aydın’da yaşayan engelli Mehmet Erçetin, Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Aydın İl Müdürlüğü’nden aldığı 59 bin lira hibe desteğiyle küçükbaş hayvancılık yapacak. Kendi işinin patronu olan Erçetin, engelli vatandaşlara sağladığı destekten dolayı İŞKUR Aydın İl Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

Aydın’da bugüne kadar binlerce kişiyi iş sahibi yapan İŞKUR İl Müdürlüğü, kendi işini kurmak isteyen eski hükümlü ve engelli vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. Karpuzlu ilçesinde yaşayan Mehmet Erçetin, İŞKUR’un engelli vatandaşlara sağladığı hibe desteklerinden yararlanmak için proje hazırladı. Projesi kabul edilen engelli Erçetin, 59 bin liralık hibe desteği kazandı.

“KENDİ İŞİNİ KURMAK İSTEYENLERİ İŞKUR’A BEKLİYORUZ”

İŞKUR’dan aldığı hibe desteğiyle Erçetin, küçükbaş hayvancılık yaparak kendi işinin patronu olacak. Erçetin, desteklerinden dolayı İŞKUR Aydın İl Müdürlüğü’ne teşekkür etti. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İŞKUR Aydın İl Müdürü Rahmi Terzi, “İŞKUR’un engelli ve eski hükümlülere kendi işlerini kurmak üzere verdiği hibe projesi kabul edilen engelli Mehmet Erçetin ile Aydın Çalışma ve İş Kurumu arasında sözleşme imzalandı. Mehmet Erçetin, 59 bin liralık hibe desteği ile Karpuzlu’da küçükbaş hayvancılık yapacak. Hibe desteği alarak kendi işinin patronu olmak isteyen engelli ve eski hükümlü vatandaşlarımızı İl Müdürlüğümüze ve hizmet merkezlerimize bekliyoruz.” dedi. (Sesgazetesi)

Kokorece ithal bağırsak darbesi! Kuzu diye satıyorlar ama…

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel

“Küçükbaş Tarım OSB kurmamız lazım”

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Çobanlar arası silahlı kavga!

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

“Piyasada et ve süt sıkıntısı olacak!”

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar