Bizimle İletişime Geçin

Güncel

Kapaklı’da kurbanlıklar pazara indi

Tekirdağ Kapaklı’da kurbanlıklar kurban pazarlarındaki yerini alırken, yetkililer ise satıcılara ve alıcılara uyarılarda bulundu.

Kurban Bayramına sayılı günler kala Tekirdağ Kapaklı Atatürk Mahallesi Karşıyaka Caddesi’nde kurulan kurban pazarına kurbanlıklar gelmeye başladı. Yetkililer ise kurban alacakları pazarlık yaparken tokalaşmamaları konusunda uyardı.

Kurban Bayramı, bu yıl pandemi nedeniyle belli kurallar çerçevesinde kutlanacak. Kurban Bayramının olmazsa olmazı kurbanlıklar da bu tedbirler kapsamında satılacak ve kesilecek. Kapaklı’da ise bayrama sayılı günler kala satıcılar, kurban pazarlarındaki yerini aldı.

KÜÇÜKBAŞLAR 1.500 TL’DEN BAŞLIYOR
Kurban Pazarında küçükbaş kurbanlıklarını satmaya başlayan Enis Değirmenci, küçükbaş kurbanlık fiyatlarının 1.500 TL’den başladığını ifade etti. 400’den fazla küçükbaş kurbanlıkla 15 Temmuz itibari ile kurban pazarında satışa başladıklarını belirten Değirmenci, “Bu sene satışlar iyi. İnsanlar son günlerde yığılma olmasın diye kurbanlıklarını şimdiden alıyor. Böyle giderse bayrama kalmadan kurbanlıklar tükenecek” dedi. (Kapaklıgazetesi)

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel

149 küçükbaş yangında telef oldu

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Tarım BAĞ-KUR primi zamlandı!

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Zehirlenen koyunlar birer birer ölüyor…

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar