Bizimle İletişime Geçin

Güncel

Kapılarına keçi dayandı…

Sakarya Akyazı’da kapılarının önünde sesler duyan vatandaşlar, kapıyı açıklarında şoka uğradı.

Edinilen bilgiye göre Akyazı Gazi Süleyman Paşa Mahallesinde bulunan bir üç katlı bir apartmanın üçüncü katında ikamet edenler sabah erken saatlerinde kapılarının önünde sesler duydu. Sesi duyan apartman sakinleri, kapıyı açtıklarında gördükleri manzara karşısında şoka girdiler. Vatandaşlar, kapılarının önünde kir keçi gördüler.

Kaçtığı tahmin edilen keçinin apartmanın üçüncü katına nasıl çıktığı merak edilirken, kapılarının önünde keçi gören aile durumu belediye’ye bildirdi. Apartmana gelen ekipler, keçiyi yakalarken, keçinin ziyaret ettiği ailenin çocukları bir süre keçiyle oynayarak ona ‘Sakallı’ ismini verdiler. Keçi, sahibine teslim edilmek üzere alındı. (t54)

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel

Koyun otlatırken uçuruma düştü!

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde yaklaşık 200 metrelik uçuruma düşen çoban, ekiplerin büyük çabaları sonucu 4 saatte kurtarıldı. Ekipler yaralıyı metrelerce sedyede taşıyarak hastaneye ulaştırılmasını sağladı.

Manisa’nın Alaşehir ilçesine bağlı Kavaklıdere Mahallesi’nde saat 13.30 sıralarında koyunlarını otlatan M.A. isimli çoban bir anlık dikkatsizlik sonucu yaklaşık 200 metrelik uçuruma düştü. Osmanlı Deresi’ne doğru düşen çobanı gören vatandaşlar durumu ekiplere haber verdi. Olay yerine çok sayıda itfaiye, AFAD, Jandarma, Alaşehir Belediyesi Zabıtası ve 112 ekibi gelirken, bölgenin çok dik ve sarp olması aynı zamanda da sağanak yağış nedeniyle zor anlar yaşadı.

Yaralıya ulaşmak için birçok yol deneyen ekipler iş makinesi ile dere yatağından açılan yol sayesinde yaklaşık 4 saat sonra yaralı çobana ulaştı. Bacaklarında kırıklar olan çoban sedyeyle metrelerce taşınarak ambulansa ulaştırıldı. Çevredeki vatandaşların da kurtarmak için adeta seferber olduğu M.A.’nın bilincinin açık olduğu ve bacaklarında kırıklar olduğu tespit edildi. M.A. Salihli Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Jandarma olaylı ilgili araştırma başlattı.

Okumaya Devam Et

Güncel

Tek gözlü keçi “mucize” olarak görülüyordu…

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Köpeklerin keçi avı kameralara yansıdı…

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar