Bizimle İletişime Geçin

Güncel

Keçiye tecavüz eden adamdan ilginç savunma!

Fransa’nın Seine-et-Marne departmanında bir keçiye tecavüz etmekten yargılanan şahıs, mahkeme tarafından hayvana eziyet etmekten cezaya çarptırıldı.

Seine-et-Marne’de bir çiftlikte keçi barınağına giren 25 yaşındaki adam keçiye tecavüz etti. Çifliğin sahibi tarafından yerleştirilen kamera ile yakalanan şahıs bir kaç gün sonra tutuklandı. Polis tarafından sorgulanan şahıs kendini savunarak “Keçide bana doğru yaklaştı onun da rızası vardı” dedi.

“Onun da rızası vardı”
Zanlı ayrıca, keçiyi tecavüz ettikten sonra dışarı çıkarıp arkadaşına da keçiyi tecavüz etmesini önerdiğini ancak arkadaşı reddettiğini söyledi. Keçinin tecavüze uğradığı veteriner hekim tarafından tescil edildi.

45 bin Euro tazminat ödeyecek
Sanığın cinselliğini “açıkça sapıklık” olarak nitelendiren savcı, “Bu tür davranışlar insanlığı küçük düşürmenin bir yoludur” dedi. Şahıs, iki yıl denetimli serbestlik ile altı ay hapis cezasına çarptırıldı. Artık hayvanları besleyemeyecek ve onlarla temas halinde hiçbir faaliyette bulunamayacak. Ayrıca hukuk davası açan altı hayvan koruma derneğine de 45 bin Euro tazminat ödeyecek. (arti33)

Güncel

67 yaşındaki çoban intihar etti

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Meralarda 2023 yılı otlatma bedelleri belli oldu!

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Keçileri yanan çiftçiye destek gecikmedi

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar