Bizimle İletişime Geçin

Güncel

Kesilmemek için manavın tentesine çıktı

Gaziantep’te bir vatandaş kaybolan kurbanının bulunması konusunda sosyal medya hesabından yardım istedi. Kamyonetten kaçarak bir manavın tentesine çıkan keçi ise sahibine zor anlar yaşattı.

Ramazan adlı bir sosyal medya kullanıcısı, Gaziantep’te takipçisi oldukça çok olan Antep Gündemi adlı kullanıcıyı etiketleyerek “Bir adet merinos cinsi kurbanlığımız Düztepeden kaçarak, devlet hastanesi ve yüzüncü yıl parkı civarında kaybolmuştur.

FOTOĞRAFINI DA PAYLAŞTILAR

Görenlerin, 05336134081 nolu telefona haber vermesi rica olunur” mesajını paylaştı. Kullanıcı, kaybolan kurbanının fotoğrafını da mesajına ekledi. Antep Gündemi adlı kullanıcı da bunu izleyicileriyle, “Bu koyunu gören olursa sahibi aşağıda” şeklinde paylaştı.

İNATÇI KEÇİ

Gaziantep’in Düztepe Semti’nde ise kesilmek üzere götürülen keçi, 27 U 634 plakalı hafif ticari araçtan kaçarak, bir marketin tentesine çıktı. Tente ile kamyonetin tavanı arasında gidip gelen keçi, inadını gösterip uzun süre direnerek sahibine güç anlar yaşattı. Bir vatandaşın cep telefonuyla görüntülediği bu anların sonunda inatçı keçi sahibi tarafından yakalandı. (Sözcü)

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel

Ay yıldızlı sürü görenleri duygulandırdı

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

“7 bin lira maaşla yerli çoban bulamıyoruz”

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Köselerli Yörükleri şölende buluştu

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar