Bizimle İletişime Geçin

Etkinlikler

Sakarya Tarım Fuarı için geri sayım başladı

Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Adem Sarı, 11-14 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek Tarım Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarı ile sektördeki potansiyellerini artıracaklarını söyledi.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Sakarya Tarım Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarı için geri sayım başladı. Pandemi kuralları çerçevesinde 11-14 Kasım tarihleri arasında Hendek Ticaret Merkezi ve Çok Amaçlı Fuar Alanı’nda gerçekleştirilecek olan fuarda, tarımdaki son yenilikler ve teknolojik gelişmeler, büyük ve küçükbaş hayvanlar, çiftlik ekipmanları, genetik alanındaki son yenilikler görücüye çıkacak.

Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Adem Sarı, tarım ve hayvancılık şehri Sakarya için bu tür fuarların önemli olduğunu vurguladı. Sarı “Fuarlar, gelişen teknolojiyi yakından takip etme imkanı sunar, sektördeki potansiyeli daha da artırır, hem üreticiye hem de şehre büyük katkı sağlar” dedi.

“Fuar alanı için yer arıyoruz”
Sakarya’ya yakışır bir fuar alanı kazandırmak için yıllardır mücadele ettiklerini belirten Sarı “Çağa ve yeni gelişen teknolojiye uygun, çok amaçlı, uluslararası bir fuar alanı istiyoruz. Borsa olarak elimizi taşın altına koyduk, yer arıyoruz. Hedefimiz en kısa zamanda gerçek bir fuar alanına kavuşup, fuarımızı geleneksel ve uluslararası hale getirmek.” (Netgaste)

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etkinlikler

Koyun-Keçi Ekipmanları Tanıtım Festivali için geri sayım başladı

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Etkinlikler

En güzel “Sakız” seçildi

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Etkinlikler

En iyi Sakız Koyunu seçilecek!

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar