Bizimle İletişime Geçin

Etkinlikler

Tarım ve Teknoloji Günleri Fuarı 1 Eylül’de kapılarını açıyor…

2010 yılından bu yana 24 kez açık alan uygulamalı tarım fuarı gerçekleştiren DLG Fuarcılık, bu yıl Tarım ve Teknoloji Günleri Fuarının 11.sini Tekirdağ Süleymanpaşa Karaevli’de 1-4 Eylül tarihleri arasında Covid-19 tedbirleri dikkate alınarak ziyaretçileriyle buluşturacak.

Fuar girişlerinde alınan tedbirler kapsamında ateş ölçümleri yapıldıktan sonra maske ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak ziyaretçilerin ve katılımcıların sağlıklı bir fuar ziyareti gerçekleştirmesi sağlanacak. Fuar alanı girişlerinde ve fuar içerisinde belirlenen noktalarda el dezenfektanlarına herkes kolayca ulaşabilecek. Girişlerde yoğunluk olmaması ve teması en aza indirmek için www.tarimteknolojigünleri.comadresinden online kayıt yaparak ziyaretçilerimiz fuar alanına beklemeden giriş yapabilecekler.

Zirai ilaç, tohum ve gübre üreticilerinin en yeni ürünlerini tarlada uygulanmış olarakziyaretçilere tanıtma şansını yakalayacağı fuarda aynı zamanda 6 farklı sorghum çeşidini (2 çeşit danelik – 4 çeşit silajlık)ziyaretçiler tarım profesyonelleri ve uzmanlarından kendi işletmeleri için ihtiyaç duyabilecekleri ürünler ile ilgili tüm bilgileri alabilecekler. 122.000 metrekarelik fuar alanında ziyaretçilerin ilgisini çekecek tarla bitkileri ve bahçe bitlerinin yanı sıra alternatif bitkilerde yer alacak.

Tarımsal mekanizasyon ve Traktör firmalarının en yeni teknolojilerinin yer alacağı fuar ziyaretçilerine, aynı ürün gamında farklı markaları aynı anda görüp kıyaslama yapabilme ve alım kararını verme imkanı sunuyor.

Tekirdağ Valiliği, Tekirdağ Tarım ve Orman Müdürlüğü, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi , İstanbul Büyükçekmece Belediyesi, Namık Kemal Üniversitesi, Tekirdağ Ziraat Odaları, Tekirdağ Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Tekirdağ Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği, Tekirdağ Bağcılık Araştırma Enstitüsü, Sakarya Mısır araştırma Enstitüsü destekleyici kuruluş olarak fuarda yer alacak.

Tekirdağ Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği tarafından buzağı ırk tanıtımı buzağı güzellik yarışması düzenlenecek, Tekirdağ Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği tarafından koyun kırkım yarışması, koç güzellik yarışmaları, oğlak yakalama ve oğlak yemek yarışmaları düzenlenecek. Bu yarışmalarda dereceye giren hayvanların üreticilerine çeşitli ödüller takdim edilecektir.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etkinlikler

Koyun-Keçi Ekipmanları Tanıtım Festivali için geri sayım başladı

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Etkinlikler

En güzel “Sakız” seçildi

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Etkinlikler

En iyi Sakız Koyunu seçilecek!

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar