Bizimle İletişime Geçin

İLANLAR

TİGEM’e Çoban Alınacak!

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde bulunan Tarım İşletmesine sığır bakımı, beslenme ve çobanlık hizmetleri için hizmet alımı yapılacak.

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından Resmi Gazete’nın Bugünkü (15 Mart 2022) sayısında yayımlanan ilan ile Sığır Bakım – Besleme, Yemleme, Sağım, Çobanlık, Yem İmalat ve Teknik Hizmetleri İşçiliklerine ait hizmet satın alınacak.

Konu ile ilgili yayımlanan ilan şu şekilde:

SIĞIR BAKIM – BESLEME, YEMLEME, SAĞIM, ÇOBANLIK, YEM İMALAT VE TEKNİK HİZMETLERİ İŞÇİLİKLERİNE AİT HİZMET ALIMI İHALE EDİLECEKTİR.

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğünden: Genel Müdürlüğümüze bağlı Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü ihtiyacı olan 2022 yılı Sığır Bakım – Besleme, Yemleme, Sağım, Çobanlık, Yem İmalat ve Teknik Hizmetleri İşçiliklerine ait hizmet satın alınacaktır. Konu ile ilgili Şartname Genel Müdürlüğümüz Ticaret Daire Başkanlığı’nda ve ilgili işletme müdürlüğünde görülebilir. İstekliler, ihale dokümanını Genel Müdürlüğümüz Ticaret Daire Başkanlığı’ndan 300,00 TL karşılığında temin edebilirler.

İhale kapalı zarf teklif alma usulü ile yapılacak olup, istekliler teklif tutarının % 3’ünden az olmamak üzere geçici teminat verecektir. Teklif mektuplarının kapalı zarf içerisinde en geç 24.03.2022 Perşembe günü saat 14:30’a kadar TİGEM Genel Evrak Servisi’ne teslim edilmiş olması gerekmektedir.

İhale aynı gün ve saatte TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’nde yapılacaktır.

Geciken teklifler dikkate alınmaz. Bu ihale 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 3/g maddesi gereğince istisna kapsamında olup, ihale TİGEM Alım Satım ve İhale Yönetmeliği esaslarında yapılmaktadır.

İLANLAR

Küçükbaşlar yeniden meralarda…

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

İLANLAR

Bin koyun, bin 400 erkek kuzu satılacak

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

İLANLAR

Gaziantep’te et ihalesi

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar