Bizimle İletişime Geçin

Güncel

Ünlü isimden şaşırtan kuzu açıklaması

Sabah Gazetesi’nden Cihan Abdullahoğlu’nun haberine tarafından yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, tam bir hayvan dostu! Ünlü oyuncu evinde American Staffordshire Terrier ve Doberman cinsi iki köpek, üç kedi ve kuş besliyor. Beslediği hayvanların rahat etmesi için bir çiftlik evin.

Sabah Gazetesi’nden Cihan Abdullahoğlu’nun haberine tarafından yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, tam bir hayvan dostu. Ünlü oyuncu evinde American Staffordshire Terrier ve Doberman cinsi iki köpek, üç kedi ve kuş besliyor. Beslediği hayvanların rahat etmesi için bir çiftlik evine taşınan, hatta dizi setlerinde bile onlardan ayrılmayan meşhur oyuncu, doğaya olan tutkusuyla ilgili konuştu.

Doğayı ve hayvanları çok sevdiğini söyleyen Tatlıtuğ, “Beslediğim hayvanlarla fazla neşeli zaman geçiriyorum. Bunu daha önce hiç söylememiştim ama bir dönem apartmanda kuzu bile beslemiştim” dedi. Hayvanlarıyla ilgilenirken çok neşe saçan vakit geçirdiğini söyleyen Tatlıtuğ, evinde beslediği kuzuya bebek gibi bakıp büyüttüğünü de ifade etti. (Haberyıldızı)

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel

Hayvan otlatma kavgasında kan aktı

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Üreticiye icra şoku!

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et

Güncel

Sürüsüne TIR çarpan yetiştiricinin bayramı zehir oldu

(daha&helliip;)

Okumaya Devam Et
Advertisement

Çok Okunanlar